Yeni Azərbaycan Partiyasının təşkilatçılığı ilə Ümummilli Lider Heydər Əliyevin 100 illik yubileyi ilə bağlı “Ulu Öndərin müdrik siyasəti uğurlu inkişafa aparan yol” mövzusunda Salyan RİH-də konfrans keçirilmişdir [xfgiven_qirmizi] [xfvalue_qirmizi] [/xfgiven_qirmizi]
Yeni Azərbaycan Partiyasının təşkilatçılığı ilə Ümummilli Lider Heydər Əliyevin 100 illik yubileyi ilə bağlı “Ulu Öndərin müdrik siyasəti uğurlu inkişafa aparan yol” mövzusunda Salyan RİH-də konfrans keçirilmişdir
Konfransda Salyan RİH–nin başçısı Sevindik Hətəmov, Azərbyacan Silahlı Qüvvələrinin general mayoru, Vətən Müharibəsi Qəhrəmanı Zaur Zeynalov, Milli Məclisin deputatları, YAP Veteranlar Şurasının üzvü Tahir Rzayev, YAP İdarə Heyətinin üzvü Hikmət Məmmədov, YAP Veteranlar Şurasının üzvü Nazim İsmayılov, YAP Mərkəzi Aparatının əməkdaşı Əli Axundov və YAP Salyan rayon təşkilatının sədri Elmar Əhmədov iştirak etmişlər.
17-11-2023, 12:52
Salyanda YAP Veteranlar Şurasının üzvlərinin gənclərlə görüşü keçirilib [xfgiven_qirmizi] [xfvalue_qirmizi] [/xfgiven_qirmizi]
15-11-2023, 11:49
Salyan Rayon İcra Hakimiyyətinin başçısı Sevindik Hətəmov Xıdırlı kəndində əhali ilə növbəti səyyar qəbul keçirmişdir [xfgiven_qirmizi] [xfvalue_qirmizi] [/xfgiven_qirmizi]