Sakinlərlə növbəti səyyar qəbul Mədəniyyət Mərkəzində keçirilib
Salyan Rayon İcra Hakimiyyətinin başçısı Sevindik Hətəmov Mədəniyyət Mərkəzində vətəndaşların təkliflərinin, müraciətlərinin və mövcud problemlərinin yerindəcə öyrənib həllini sürətləndirmək məqsədilə növbəti səyyar qəbul keçirdi. Qəbulda çıxış edən RİH başçısı son illər Azərbaycan Respublikasının Prezidenti cənab İlham Əliyevin rəhbərliyi altında respublikamızda dövlət səviyyəsində həyata keçirilən sosial-iqtisadi tədbirlər barədə ətraflı danışmış, ölkə başçısının qayğısı ilə görülən bütün işlərin, həyata keçirilən tədbirlərin yalnız bir amala, əhalimizin yaxşı yaşamasına, onların sosial rifahının və həyat səviyyəsinin daha da yüksəlməsinə xidmət etdiyini vurğulamışdır. Rayon İcra başçısı qəbulda iştirak edən vətəndaşları fərdi qaydada dinləyərək onların səsləndirdikləri problemlərin qısa zamanda aradan qaldırılması istiqamətində müvafiq tapşırıqlar vermişdir.
14-03-2024, 10:27
Salyan RİH başçısı Sevindik Hətəmov Çuxanlı kənd sakinləri ilə səyyar qəbul keçirib [xfgiven_qirmizi] [xfvalue_qirmizi] [/xfgiven_qirmizi]
4-03-2024, 11:06
Salyan RİH başçısı Sevindik Hətəmov Kür Qaraqaşlı kənd sakinləri ilə səyyar qəbul keçirib [xfgiven_qirmizi] [xfvalue_qirmizi] [/xfgiven_qirmizi]
24-02-2024, 11:24
Salyan RİH başçısı Sevindik Hətəmov Quyçu kənd sakinləri ilə səyyar qəbul keçirib [xfgiven_qirmizi] [xfvalue_qirmizi] [/xfgiven_qirmizi]
17-01-2024, 12:21
Salyan RİH başçısı Sevindik Hətəmov Peyk kənd sakinləri ilə səyyar qəbul keçirib [xfgiven_qirmizi] [xfvalue_qirmizi] [/xfgiven_qirmizi]