Əvəz Qocayevin işçiləri asfaltı QAŞIYIB SATIRLAR, AMMA... - ETİRAZ VAR...
Məhəmmədi kəndində qaşınan asfalt AAYDA tərəfindən fiziki şəxslərə SATILIR...
Dia-az.İnfo xəbər verir ki, sosial şəbəkələrdə Bakı şəhər Abşeron rayon Məhəmmədi kəndində asfalt yolun Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin əməkdaşları tərəfindən qaşındığının və satılması ilə bağlı iddianın əks olunduğu video yayılıb.
Belə ki, sosial şəbəkə fenomenlərindən biri Elçin Lənbaraniski bildirir ki, hazırda Məhəmmədi kəndinin asfalt yolu qaşınaraq satılır. Sözügedən videoda AAYDA( Azərbaycan Avtoçabil Yolları Dövlət Ağentliyi) əməkdaşı da asfaltın satılmasını təsdiqləyir.
Daha ətraflı aşağıdakı videoda:
Dia-az.İnfo xəbər verir ki, yerli KİV-də hər zaman QAŞINTI ASFALT biznesi ilə məhz Əvbəz Qocayevin məşğul olduğu iddia olunub.
Biz də məsələ ilə bağlı AAYDA sədrinin müavini Əvəz Qocayevin fikirlərini öyrənmək istəsək də, xənglərimizə cavab vermədi.
27-08-2024, 10:52
"Balaca uşaqlar palçıq içində məktəbə getməli olurlar..." - AAYDA rəhbərliyinin NƏZƏRİNƏ... [xfgiven_qirmizi] [xfvalue_qirmizi] [/xfgiven_qirmizi]