Hikmət Hacıyevdən azərbaycanlı qadın istehkamçılarla bağlı paylaşım
Azərbaycan Prezidentinin köməkçisi – Prezident Administrasiyasının Xarici siyasət məsələləri şöbəsinin müdiri Hikmət Hacıyev Azərbaycanın qadın istehkamçıları ilə bağlı paylaşım edib.
Prezidentin köməkçisi sosial şəbəkədə yazıb:
“Azərbaycanın cəsur qadın istehkamçıları fiziki təhlükəsizliyini potensial riskə ataraq insanların həyatını xilas etmək, “ölüm toxumu”nun kökünü kəsmək və bu torpaqları uşaqlar, ailələr və icmalar üçün təhlükəsiz vəziyyətə gətirmək üçün Ermənistanın Azərbaycan ərazilərini çirkəndirdiyi minalardan təmizləmə əməliyyatlarında iştirak edirlər”.
3-10-2023, 13:18
Hikmət Hacıyev Qarabağdakı erməni sakinlərə göndərilən yardım barədə son məlumatları açıqladı - FOTO [xfgiven_qirmizi] [xfvalue_qirmizi] [/xfgiven_qirmizi]
31-08-2023, 13:35
Hikmət Hacıyev: Qarabağdakı qanunsuz rejim buraxılmalı və tərksilah edilməlidir [xfgiven_qirmizi] [xfvalue_qirmizi] [/xfgiven_qirmizi]
10-07-2023, 12:03
Hikmət Hacıyev: "Heydər Əliyev Naxçıvanı Qarabağın aqibətini yaşamaqdan xilas etdi" [xfgiven_qirmizi] [xfvalue_qirmizi] [/xfgiven_qirmizi]