Elmin Zamanov: Səsimiz cənab İlham Əliyevədir! [xfgiven_qirmizi] [xfvalue_qirmizi] [/xfgiven_qirmizi]
Elmin Zamanov: Səsimiz cənab İlham Əliyevədir!
Binəqədi rayon Mənzil-Kommunal Təsərrüfatı Birliyinin rəisi Elmin Zamanov - Prezident İlham Əliyevin rəhbərliyi ilə şanlı ordumuz 30 illik erməni işğalına son qoydu. 2020-ci ilin Vətən müharibəsi zamanı Azərbaycan tarixi ərazisi olan Qarabağ və Şərqi Zəngəzura nəzarəti bərpa etdi. 2023-cü il oktyabrın 15-də prezidentliyinin 20-ci ilinin tamam olduğu bir gündə Ali Baş Komandan İlham Əliyev Azərbaycan Respublikasının Dövlət Bayrağını Xankəndi şəhərində dalğalandırdı. Azərbaycan tarixinə qızıl hərflərlə yazılan bu fakt həm də milli dövlətçilik tarixində ərazi bütövlüyümüzün bərpası, Qələbəmizin tam təmin olunması kimi yaddaşımıza həkk edildi. Qalib ölkəmizin tarixində ilk dəfə respublikamızın bütün ərazisində keçirilən prezident seçkiləri qürurvericidir. Dünya hərb tarixində bir möcüzə olan möhtəşəm tarixi Zəfərdən sonra ilk seçkilərin məhz prezident seçkilərinin olması həm tarixi zərurətdən irəli gələn, həm dövlət idarəçiliyi və gələcəyə yönələn yeni reallığın ortaya qoyduğu çağrışların uğurla həyata keçirilməsi baxımındam tarixi əhəmiyyət kəsb edir.
22-01-2024, 12:00
Qara Allahverdiyev: Azərbaycan xalqını dünyaya qalib xalq kimi tanıdan yenilməz Liderə səs verək [xfgiven_qirmizi] [xfvalue_qirmizi] [/xfgiven_qirmizi]
26-12-2023, 12:26
Elmin Zamanov: Azərbaycan xalqının və Azərbaycan dövlətinin milli maraqlarını müdafiə edən LİDER [xfgiven_qirmizi] [xfvalue_qirmizi] [/xfgiven_qirmizi]