Siyasi bloqer deputatlığa namizədi ifşa etdi-Fotolar
Sentyabrın 1 keçiriləcək parlament seçkiləri ilə əlaqədar 125 dairə üzrə namizədlər öz təbliğat təşviqat kampaniyasını aparır. Bununla bağlı sosial şəbəkələrdə müxtəlif dairələr üzrə namizədlər keçirilən görüşlər barədə fotolar və yazılar dərc edirlər.
“Yeni Gundem” məlumat verir ki,siyasi bloqer Cavid Zeynalov öz sosial hesabında deputatlığa namizəd Rafael Hüseynovu ifşa edib. Belə ki, deputatlığa namizədin paylaşımını baradə öz şərhini yazaraq qeyd edib ki, Hacıqabulda 25 ildə yaranan su problemini necə həl edəcəksən?
Siyasi bloqer Cavid Zeynalov yazır ki, 1 sentyabr uçün bəzi namizədlərə ümumi göz gəzdirdim bir neçəsini sizinlə paylaşmaq istəyirəm.Rafael Hüseynov dünən ATƏT-in müşahidə qrupu ilə görüşən Rafael Hüseynov Hacıqabulda yerləşən restoranların birində onlara bir çaynik çay alaraq dərin söhbət imitasiyalı şəkil paylaşıb.Görüşdən dərhal sonra restoranın kollektivi ni süfrə arxasına şəkil üçün dəvət edib güya Hacıqabul gəncləri ilə görüşü xalqa təqdim edib .Hətda bəzi ofisiantlar xüsusi nişan birkalarını belə çıxıramaği unudub. Bunu da hardasa başa düşmək olar ,prosesə o qədər süni və özgüvənli baxırsınız ki, nəyinki xalqın fikrini heç belə kiçik detalları belə diqqətinizə almırsınız. Heç olmasa uşaqların qabağı bir qısmat çörək qoyardın qabiliyyətiniz çatmırsa heç olmasa bir su qoyardınız Görüşdüyün gənclərlə su verməyə səxavətin yoxdursa Hacıqabul camaatının 25 ildə yaranan su problemini necə həl edəcəksən? deyə qeyd edib.(“Yeni Gundem”)
30-08-2024, 15:14
Razi Nurullayev vətəndaşı təhqir etdi: "Nankor adamsan, yaxşı tərbiyə almamısan” - adam özü özünü İFŞA EDİR... [xfgiven_qirmizi] [xfvalue_qirmizi] [/xfgiven_qirmizi]
27-08-2024, 11:35
Deputatlığa namizədin məmur qohumları qanunları belə pozur - FOTO [xfgiven_qirmizi] [xfvalue_qirmizi] [/xfgiven_qirmizi]
15-08-2023, 10:16
Qəzada qolunu itirən bloqer “Nikosayağı”nın atası: “Biz məlumatı sonradan öyrəndik” [xfgiven_qirmizi] [xfvalue_qirmizi] [/xfgiven_qirmizi]